xoposho.com

Ответить
kolia.chrn
newcomer
Сообщения: 1
Зарегистрирован: 02 сен 2012, 00:41

Хороsho - дилетанти (любителі), професійними їх важко назвати.

Позитивні враження: викуповують товар досить швидко. Практично завжди на звязку.
Ну мабуть це і все, з позитивного. Був абсолютно задоволений їх роботою допоки не побачив фотозвіт викупленого товару.

Як сьогодні виявилося (при спробі навідатися до їхнього офісу), вони працюють з дому. Цікаво чи адреса на сайті відповідає реальності?

Ось приклад їх фотозвіту та реальних зображень товару:
відмічу, що ціна на вечірню сукню $48 а весільну - $60, рейтинг продавця - 5 синіх корон
http://cs315722.userapi.com/v315722783/ ... zaR37Y.jpg
http://cs315722.userapi.com/v315722783/ ... qotzOI.jpg

Ну невже не можна якісні фото зробити? В наш то час технологічного прогресу!

Читаючи інші відгуки, прослідковую порядок їх дій в критичній ситуації:
1. телефон виключається, відповідають тільки через інтернет (дякувати їм хоч за це)
2. "морозяться", розказують різні нісенітниці щодо неможливості вирішити проблему, наприклад що вони як реальні покупці таобао, нібито не можуть вплинути на продавця що має рейтинг 5 синіх корон!

Мабуть ваш клієнт, шановні представники Хорошо.ком, домохазяйки? На кого ви орієнтуєтеся?
Читав щойно відгук одного вашого (колишнього мабуть) клієнта... не дуже вірилося прочитаному допоки сам не попав в схожу ситуацію.

І ці посередники на своєму сайті обіцяють організувати гуртові поставки?!
Я спеціально замовив на незначну суму в тестових цілях. Та я боюся навіть уявити який товар вони мені привезуть при гуртовому замовленні, коли вони не в змозі якісно обробити дрібязкове замовлення! (а може то просто у мене завищенні стандарти ;))

Так що, шановні, читайте всі відгуки, думайте та аналізуйте, а головне - робіть тестові замовлення.
Ну а представникам хорошо.ком бажаю все ж таки побільше позитивних відгуків і задоволених клієнтів!!!
Ну і міняйтесь, міняйтесь на краще, шановний Хорошо.ком.
Аватара пользователя
Knopochka
Модератор
Сообщения: 940
Зарегистрирован: 03 май 2011, 15:34
Благодарил (а): 132 раза
Поблагодарили: 32 раза

Нормальненько-вот и уравновесились-в одной темке восхвалили-а в другой черный пиар!
Аватара пользователя
Alya
SUPER PROFESSIONAL
Сообщения: 4610
Зарегистрирован: 02 сен 2011, 05:13
Благодарил (а): 106 раз
Поблагодарили: 428 раз

Сложно что-то понять с "французского", но судя по теме, отзыв отрицательный.
Изображение
ИзображениеБонус 5$ за регистрацию+кеш-бек за Ваши покупки Изображение
EBATES на русском!
TOPCASHBACK
Супер распродажи MyHabit VENTE-PRIVEE
Аватара пользователя
Роксалана
newcomer
Сообщения: 23
Зарегистрирован: 15 ноя 2012, 02:53
Поблагодарили: 1 раз

Не знаю, может это антиреклама просто...
Whip
newcomer
Сообщения: 1
Зарегистрирован: 22 окт 2013, 10:03

Нет, не антиреклама.
Связался с ними на свою голову. Динамят месяц уже. Две недели якобы закупали (по договору должны были за 2-3 дня), потом после моих обращений поставили статус "Закуплено". Две недели закуплено и информация ни по одному товару из пяти магазинов не обновляется.
Раньше поддержка на мои вопросы "А где?" отвечала лишь шаблонными: "Мы передадим посреднику", "Закуплено. На днях прибудет на склад и мы постараемся быстрее отправить","Посредник постарается сделать как можно быстрее". Теперь же просто фризятся, на вопросы не отвечают. Запросы об аннулировании заказа и возврате средств игнорируют.
Я реально в растерянности - не знаю как из них деньги выцарапывать. Между мной их конторой две девочки-робота в чате и всё! Никаких рычагов воздействия и гарантий. //#
Ответить

Вернуться в «Посредники при заказах в Европе, США и Азии»